Районна газета

ЛЮБОВ МАТЕРІ – ОСНОВА І ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ

Ряд культурно-просвітницьких заходів, присвячених Дню матері, проведено фахівцями із соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ з метою виховання почуття любові та поваги до матері, формування усвідомленого розуміння значущості матері у житті людини, утвердження родинних цінностей, сприяння впровадженню здорового психологічного клімату в родині

Так, у Великосамбірському НВК під назвою «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє» пройшло свято, де розповідали про історію та традиції святкування Дня матері в Україні та європейських країнах; концертна програма, яка відбулася у Кошарівському НВК «Мамо ти у мене єдина на світі», закликала любити та шанувати своїх матерів.

У літературно-поетичній кав’ярні Попівського НВК презентували «Молитву за матір», яка не залишила байдужим нікого з дітей.

«Дане свято святкується у різних країнах світу в різний час, має різні традиції, але несе в собі загальну ідею: данина матерям, вираз пошани їхній  праці, ніжності, турботі та мужності. В Україні це прекрасне свято, свято народження та  утвердження життя приходить травневими днями, коли дзвенить у небесній блакиті спів жайворонка й розквітають тендітні квіти. Від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури та благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині під опікою щасливої матері», - переконана директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК.