Районна газета

ДРУЖНА РОДИНА, ЯКА РОБИТЬ ЛЮДИНУ ЩАСЛИВОЮ І СИЛЬНОЮ – СПРАВЖНІЙ СКАРБ!

Конотопщина активно долучилася до святкування Дня сім’ї. У кожному населеному пункті відбулися заходи, покликані популяризувати родину як важливий інститут суспільства, наголосити на важливості виховання дітей в родинному колі, плекати сімейні цінності та укріплювати родинні стосунки

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО та його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО особисто привітали та вручили подарунки багатодітним родинам з Карабутового, Питомника, Вирівки, Попівки та Кузьків.

Керівник району Микола ГОРБЕНКО, директор РЦСССДМ Ірина КУЧУК, та Карабутівський сільський голова Олександр ПУЧКОВСЬКИЙ віддвідали у Карабутовому найбільшу багатодітну родину Михайла та Тетяни ГОДОВАНЕЦЬ, які виховують 7 дітей. Представників влади цікавило як живе сім’я, які існують на сьогоднішній день проблеми, чи дотримуються для родини всі соціальні гарантії? У ході спілкування також було вирішено питання побутового характеру, а набір столового посуду став гарним й доречним подарунком для дружної та великої родини.

«У кожній дитині батьки повинні намагатися розвивати талант і любов до всього, що вони роблять. Діти - це майбутнє, це натхнення і радість, це те, без чого життя не має сенсу. Бажаю сім'ї Годованець Божого благословення, мудрості, життєвих сил", - наприкінці побажав Микола ГОРБЕНКО. 

«Дружна родина робить людину щасливішою і сильнішою. і що більше буде та­ких родин - то сильнішою буде країна, Турбота членів сім’ї один про одного і взаємодопомога – невід’ємні складові дружної сім’ї. - відвідуючи багатодітні родини у селах Питомник, Вирівка, Попівка та Кузьки, підкреслила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО. Вітаючи зі святом, Тетяна ШЕРУДИЛО вручила родинам подарунки.