Районна газета

ПРОБЛЕМА НЕБЛАГОПОЛУЧЧЯ НЕ ВИРІШИТЬСЯ ЗА ОДИН РІК, ПРОТЕ ПРИЄМНО БАЧИТИ, КОЛИ НАШІ ЗУСИЛЛЯ НЕ ПРОХОДЯТЬ ЗАДАРМА

На цьому зауважила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина КУЧУК у ході робочої наради з фахівцями із соціальної роботи

Під час зустрічі було проаналізовано проблемні питання, що виникають у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. Загострено увагу на питанні організації літнього оздоровлення дітей із сімей, що опинилися у СЖО, дотримання дітьми правил техніки безпеки під час літніх канікул. Розглянули питання, що стосувалися підготовки проекту рішення на чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини та проведення виховних заходів на закріплених зонах обслуговування району.

Директор центру приділила велику увагу питанню забезпечення ефективності та посиленню контролю за здійсненням соціальної роботи фахівців на предмет раннього виявлення та попередження неблагополуччя в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

«Проблема неблагополуччя не вирішиться за один рік і не залежить лише від результатів роботи спеціалістів центру. Проте приємно, що є сім’ї, які з нашою допомогою не звернули з шляху та зрозуміли, що жити треба заради дітей і майбутнього»,- зазначила Ірина КУЧУК.