Районна газета

ІРИНА КУЧУК: СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ – ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

Це відзначила директор районного ЦСССДМ на черговій робочій  нараді  з фахівцями із соціальної роботи

Присутні на засіданні проаналізовали та обговорили результати роботи центру за I півріччя 2018 року. Керівництвом центру загострено увагу на дотриманні дітьми із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, правил техніки безпеки під час літніх канікул.

Фахівці отримали завдання щодо перевірки готовності сімей СЖО до осінньо – зимового періоду та нового навчального року, а саме: забезпечення паливом та овочами, забезпечення одягом, взуттям та канцелярським приладдям.

Також було розглянуто питання підготовки проекту рішення на чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини та проведення виховних заходів на закріплених зонах обслуговування району.

«Так, як соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах – пріоритет діяльності центру, то працівниками центру зорієнтовано фахівців із соціальної роботи на те, щоб вони вчасно надавали  необхідну допомогу сім’ям,  в цілому і кожному її члену, у  вирішенні повсякденних життєвих труднощів для нормалізації стосунків у сім’ї та покращення якості їхнього життя»,- зазначила Ірина КУЧУК, директор центру.

Наприкінці наради фахівці обмінялися досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.