Районна газета

ПРЕДСТАВНИКИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОВОДИТИ ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ

Два дні поспіль службою у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації, Конотопським РЦСССДМ, представниками виконавчих комітетів сільських рад здійснено виїзд в  села:  Вирівка, Чорноплатове, Мельня, Бондарі, Козацьке, Бочечки та Духанівка

Основна мета - перевірка умов проживання та здійснення контролю за станом виховання та утримання  дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час проведення профілактичного рейду здійснено перевірку умов проживання дітей у кризових сім’ях, сім’ях опікунів  та піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу. Як зазначила начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО, фахівцями обстежено 17 сімей, в яких виховується 27 дітей.

Особливу увагу було приділено сім'ям, в який батьки неналежним чином виконують свої обов'язки щодо виховання дітей.  Представниками райдержадміністрації проведено профілактичні бесіди як із батьками так і дітьми. Особливу увагу при спілкуванні з підлітками приділяли попередженню негативних звичок та правопорушень.

«Служба у справах дітей  Конотопської районної державної адміністрації постійно здійснює контроль за станом виховання та утримання дітей в сім’ях  та проводить роботу, спрямовану на соціальний захист дітей, які цього потребують, своєчасно запобігає дитячій бездоглядності та безпритульності»? – відзначила начальник служби.