Районна газета

ТОГО, ХТО НЕ «ПОЧУВ» ДЗВІНОК – ЗА ПАРТИ КЛИЧЕ РЕЙД «УРОК»!

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України „Про загальну середню освіту”, з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі службою у справах дітей спільно з відділом освіти та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться рейд «Урок» у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Мета проведення такого заходу, не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності соціальних служб щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

Так 4 вересня було відвідано 3 навчальні заклади району (В’язівський, Гружчанський та Землянський НВК). В результаті відвідування було встановлено, що всі діти приступили до навчання, пропусків без поважних причин не має.

Одночасно з  дітьми, що схильні до бродяжництва, проведено відповідну профілактичну роботу з метою запобігання вчинення ними правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання.

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року та заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.