Районна газета

ТЕТЯНА ШЕРУДИЛО: КОЖНА ДИТИНА МАЄ РОСТИ В ГІДНИХ УМОВАХ, У ЛЮБОВІ, ВІДЧУВАТИ УВАГУ ТА ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

Про захист прав та інтересів дітей говорили на спільному засіданні координаційної ради по соціальному захисту і профілактиці правопорушень серед неповнолітніх та засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Під час засідання було розглянуто низку заяв, звернень, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей. Зокрема, йшлося  про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, незадовільне відношення до виконання батьківських прав матері відносно неповнолітнього сина та  незадовільну поведінку  неповнолітньої дитини в загальноосвітній школі. Присутні розглянули організаційні аспекти соціальної роботи з сім‘ями, які опинились у складних життєвих та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та тих, які опинились в складних життєвих обставинах.

З кожного питання рішення прийняті в інтересах дітей та знаходяться на контролі органів державної влади.

При винесенні рішень Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила, що батьки зобов’язані створити належні умови для проживання та виховання дитини, її фізичного, духовного, культурного та соціального розвитку. Кожна дитина має рости в гідних умовах, в любові, відчувати увагу та турботу про себе.