Районна газета

КОЛИ СМІЄТЬСЯ ДИТИНА - УСМІХАЄТЬСЯ НЕБО!

З нагоди свята усиновлення службою у справах дітей райдержадміністрації організовано зустрічі керівництва району з родинами, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, родинами усиновителів

Під час зустрічей голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО, його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО та начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО щиро вітали батьків за тепло їх сердець, любов, небайдужість до усиновлених дітей та з радістю вручили подарунки.

«Ми низько вклоняємось усиновителям, прийомним батькам, батькам-вихователям, усім, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Адже для тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях це - день радості», - звернувся Микола ГОРБЕНКО.

«Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про діток, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок району, суспільства та держави», - висловили переконання Тетяна ШЕРУДИЛО та Тетяна ТОЧИЛЕНКО.

До вітань із задоволенням долучилися навчальні заклади району.

Наприклад, класними керівниками та класоводами шкіл були проведені тематичні бесіди та виховні години: «У колі рідної сім’ї», «Доброта – це краса людської душі», «Коли сміється дитина, посміхається небо» Також були проведені виставки дитячих малюнків, години спілкування, дитячі ігри, міні презентації «Своє серце дарую тобі».

На подвір’ї Вирівського та Духанівського НВК організували флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди». 

У Козацькому НВК зібралися родини опікунів, піклувальників та їх діти, для яких організовали фотосесію, різноманітні розваги та спілкування.