Районна газета

Соціальний захист

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ І КОЛЕКТИВНИХ УГОД – ОДИН ІЗ НАПРЯМІВ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації проводиться активна інформаційно - роз’яснювальна робота стосовно питання соціально-трудових відносин, посилення соціального діалогу

У результаті проведеної роботи станом на 01.04.2018 року в Конотопському районі зареєстровано 14 колективних договорів. Проведено правових експертиз колективних договорів - 14, проведено семінарів-нарад,  на яких було розглянуто питання укладання колективних договорів -1, кількість наданих методичних консультацій з питань укладання колективних договорів на підприємствах –4, висвітлення питання колдоговірного регулювання в ЗМІ та на сайті райдержадміністрації – 1.

СЕРЕДНЬОМІСЯЧНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ЗА ЖОВТЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017 РОКУ

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у Конотопському районі за жовтень-грудень 2017 року складала 7414,10 грн., що на 54,2 % більше  відповідного періоду минулого року

По Сумській області за жовтень-грудень 2017 року середньомісячна заробітна плата одного  штатного працівника складала 6577,65 грн.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В РАЙОНІ ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ ПОТОЧНОГО РОКУ НЕ ВИНИКАЛА

Фахівці відділу праці управління соціального захисту населення повідомили, що за даними моніторингу станом на 1 квітня заборгованість з виплати заробітної плати відсутня

Як зазначила  заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат, це є позитивною динамікою, адже у районі відсутня заборгованість із виплати заробітної плати вже протягом  п’яти місяців.