Районна газета

Соціальний захист

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2016 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

Відбулося засідання районної комісії по розгляду звернень громадян про призначення соціальної допомоги, субсидій та пільг під керівництвом заступника голови раайдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО

Розглянуто 35 звернень громадян, в т.ч. з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 1 звернення, призначення житлових субсидій - 34 звернення.

ПІДТРИМКА СОЦІАЛЬНО-ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ – ОДИН З ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ УСЗН РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Це відмітила начальник УСЗН райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА, доповідаючи під час колегії райдержадміністрації про роботу управління соціального захисту населення по виконанню завдань та програм соціального захисту населення

Зокрема, посадовець детально зупинилась на роботі управління у сфері соціально - трудових відносин, оплаті і належних умовах праці, здійсненні призначень і виплат соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України тощо.

ВИРІШУВАЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО

18 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації – співголови ради ветеранів та учасників антитерористичної операції Сахна А.І., співголови ради ветеранів та учасників антитерористичної операції Криворука С.О., заступника голови Конотопської районної державної адміністрації – голови координаційної ради Шерудило Т.М. відбулося чергове спільне засідання ради ветеранів та учасників антитерористичної операції та координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Конотопському районі.