Районна газета

Соціальний захист

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

РОМАН КОВАЛЕНКО: СИЛА ДУХУ ЛЮДИНИ ЗДАТНА ПОДОЛАТИ ВСІ ЖИТТЄВІ ТРУДНОЩІ І ВИСТОЯТИ В НАЙСКЛАДНІШИХ СИТУАЦІЯХ

Представник з Конотопщини Роман КОВАЛЕНКО став одним з переможців відкритих регіональних змагань VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що проходили в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету

Роман посів І місце у змаганнях з армспорту  у ваговій категорії до 85 кг. Відтак, він візьме участь у фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка відбудеться на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгород.

ЗА 7 МІСЯЦІВ У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ НЕ ВИНИКАЛА ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Про це зазначила  заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат, це є позитивною динамікою, адже у районі відсутня заборгованість із виплати заробітної плати вже на протязі семи  місяців

На засіданні розглянули стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє  Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.  

ЧИ ОТРИМУВАТИМУТЬ СУБСИДІЮ БЕЗРОБІТНІ?

З 1 травня в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо цієї програми субсидій. Сьогодні розпочинаємо розвінчувати найбільш поширені

Фахівці надають роз’яснення: безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.