Районна газета

Соціальний захист

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2016 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПЕРЕБУВАЄ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

Під головуванням першого заступника голови голови райдержадміністрації Андрія САХНА в районі відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат

Під час проведення засідання розглядалися питання стосовно стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати, виконання графіку погашення   та заборгованості по страхових внесках та інших обов’язкових платежах, що адмініструє  Конотопське об’єднанане  управління Пенсійного фонду України, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

КОНОТОПЩИНА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ

До Конотопського району надійшла чергова партія гуманітарної допомоги Україні по проекту UKR1502

За словами заступника начальника управління – начальника відділу організаційної роботи та управління персоналом УСЗН Ірини ЄФРЕМЕНКО, 17 продуктових наборів та побутової хімії для дорослих, 4  дитячих набори та памперси отримали 5 інвалідів загального захворювання, 5 одиноких матерів, 1 багатодітна сім’я, 1 мати-годувальниця, 7 сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, 2 пенсіонери, віком старше 65 років.  

ДОТРИМАННЯ ДИФЕРЕНЦІАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ Є ПРІОРИТЕТНИМ ПИТАННЯМ

На цьому зауважила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО в ході спільного засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати  заробітної плати та зайнятості населення і робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Члени робочої групи проаналізували дотримання роботодавцями Конотопського району  норм трудового законодавства  в частині запровадження з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. та результат проведеної роботи, спрямованої  на виявлення «тіньової зайнятості»  та заробітної плати.