Районна газета

Соціальний захист

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ, ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, ВИПЛАТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Такі питання розглянули профільні комісії, що пройшли в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом начальника управління Ірини ЗАЇКИ

Зокрема, в ході засідання комісії по розгляду звернень громадян з питань призначення  і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій  та пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,  на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг зв’язку розглянуто 69 заяв стосовно субсидій.

ЯК ДОТРИМУЮТЬСЯ РОБОТОДАВЦІ РАЙОНУ НОРМ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА?

Це стало основним питанням під час засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що пройшло під керівництвом начальника управління соціального захисту населення, заступника голови робочої групи Ірини ЗАЇКИ

Зокрема, присутні обговорили результати проведеної роботи членами робочої групи,  спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати, а також вжиті заходи щодо запобігання використання роботодавцями району нелегальної праці.

ПОРЯДОК ДОПУСКУ ПРАЦІВНИКІВ ДО САМОСТІЙНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ, ЯК ЗАХІД ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Порядок проведення навчання, перевірки знань, інструктажів з питань охорони праці, проведення стажування, дублювання та допуску до самостійної роботи працівників підприємств регламентується «Типовим положенням про проведення навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці» НПАОП 0.00-4.12-05 (далі – Положення)

Для запобігання помилок у практичній роботі більш детально розглянемо послідовність проведення цих процедур з новоприйнятими працівниками й деякі нюанси, не визначені Положенням.