Районна газета

Соціальний захист

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК

 

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

ОЦІНКА ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017 РОКУ

У період з 03.10.2017 по 07.12.2017 року в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району була проведена річна внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг

Основна мета - визначення відповідності надання вище вказаних послуг працівниками терцентру державному стандарту та удосконалення роботи з надання соціальних послуг.

ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ІХ СІМЕЙ

Це питання розглянули на апаратній нараді в Конотопській РДА

Доповідаючи про організацію системи координації і контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Конотопському районі, начальник управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА зазначила, що на обліку в управлінні перебуває 205 учасників бойових дій та 2 інваліда війни з числа учасників АТО, 3 сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО. Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» всім призначено пільги. 

РАЙОННА ВЛАДА СПРИЯЄ ВИРІШЕННЮ ПИТАНЬ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Про це зазначила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО на засіданні районної комісії з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Представники УСЗН та члени громадської організації «Конотопська міськрайонна у Сумській області організація інвалідів та ветеранів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» на чолі з його головою Олександром ШУМИЦЬКИМ обговорили питання медичного забезпечення даної категорії осіб.