Районна газета

У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ ПРАЦЮЄ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»

13.12.2018 року в населеному пункті c.Шевченкове  працював виїзний «мобільний соціальний офіс»

У його роботі взяли участь: перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації  Андрій САХНО, головний  державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Світлана ДЕНИСЕНКО, головний спеціаліст  відділу обслуговування громадян Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області  Тетяна ЧУБЕНКО.

Під час зустрічі з жителями села  Світлана ДЕНИСЕНКО довела до відому  присутніх про  порядок призначення житлових субсидій  на опалювальний сезон 2018-2019 році для відшкодування витрат  на оплату  житлово-комунальних послуг, на придбання твердого палива та скрапленого газу. Також надала індивідуальні роз’яснення жителям, щодо призначення та виплати житлової субсидії.

Під час виступу  фахівець управління соціального захисту населення  ознайомила присутніх про  призначення субсидії на опалювальний період 2018-2019р, порядком обчислення доходів при призначенні житлових субсидій, термінів призначення, порядком проведення перерахунків, призначенням житлових субсидій в окремих випадках, як виняток.  Відповіла на  питання, що цікавили присутніх. Нагадала  присутнім у яких випадках одержувачі субсидії повинні повідомляти управління соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, а саме зміни у складі сім’ї, їх соціального статусу, джерел доходу, перелік одержуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн.  

Спеціаліст пенсійного фонду ознайомила присутніх з порядком призначення та перерахунку пенсій, залучення  до реєстрації на веб-портал та добровільне пенсійне страхування.