Районна газета

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

21.12.2018 під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Т.Шерудило відбулося останнє у цьому році засіданнякоординаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Конотопському районі. На засіданні були розглянуті питання:

1. Про роботу управління соціального захисту населення з учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил)  та їх сім’ями у 2018 році.

2. Про стан медичного обслуговування учасників АТО (операції об’єднаних сил) протягом 2018 року.

            3. Про підсумки роботи РЦСССДМ з сім’ями учасників АТО (операції об’єднаних сил) у 2018 році.

     4. Про стан оздоровлення та забезпечення безкоштовним харчуванням дітей учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у 2018 році.

     5. Про проведену роботу щодо працевлаштування учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) протягом 2018 року.

     6. Про стан забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у Конотопському районі.

Також було затверджено план роботи координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у Конотопському районі на 2019 рік.

Заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Т.Шерудило на засіданні координаційної ради презентувала книгу «Герої нашого часу», в якій відображені історії 19 ветеранів антитерористичної операції, у тому числі нашого земляка жителя с.Карабутове Дмитра Лисенка, нагородженого орденом «За мужність ІІІ ступеня».

 За результатами проведення наради надані відповідні доручення та рекомендації.