Районна газета

ОЦІНКА ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ПІДСУМКАМИ 2018 РОКУ

У період з 02.10.2018 по 14.12.2018 в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району була проведена річна внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг

Основна мета - визначення відповідності надання вище вказаних послуг працівниками терцентру державному стандарту та удосконалення роботи з надання соціальних послуг. Оцінювання якості здійснювалось за визначеними показниками, зокрема шляхом анкетування отримувачів соціальних послуг та працівників, що надають соціальну послугу.

Проведена самооцінка 109 працівників районного територіального центру та анкетування 585 осіб - отримувачів соцпослуг: відділенням соціальної допомоги вдома - 150 чоловік по всім селах району, відділеннями денного перебування – 150 чоловік, відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 285 чоловік, у 9 селах району.

У ході проведення оцінки виявлена позитивна тенденція у задоволенні потреб осіб похилого віку по  наданню якісних соціальних послуг. Одержувачі соціальних послуг в цілому задоволені якістю надання послуг.

Приміщення відділень територіального центру в селах  Кошари, Дептівка не мають доступності для інвалідів (відсутні пандуси), не всі приміщення обладнані внутрішніми туалетами.

Як зазначив директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району Віктор СУЯТІНОВ, не всі соціальні робітники якісно виконують свої посадові обов`язки, у минулому році двоє - отримали дисциплінарне стягнення.

«Нашими підопічними надані пропозиції по введенню нових соціальних послуг, зокрема є потреба в послугах швачки. Це питання наразі вивчається.В цілому загальна оцінка перевірки внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг – «добре»», - зазначив очільник терцентру.