Районна газета

ПРАЦЮВАВ ВИЇЗНИЙ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»

11.02.2019 року в населенених пунктах сіл Шаповалівка, Соснівка, М.Самбір  працював виїзний «мобільний соціальний офіс». В його роботі взяли участь: заступник голови Конотопської районної державної адміністрації  Шерудило Тетяна Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення Заїка Ірина Едуардівна, головний  державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Денисенко Світлана Василівна, головний спеціаліст  відділу обслуговування громадян Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Григор»єва  Ірина Іванівна.

Під час зустрічі з жителями сіл Заїка Ірина Едуардівна ознайомила присутніх з порядком виплати житлових субсидій у готівковій формі, відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р №  848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1176 та постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 р. №62.

Денисенко Світлана  Василівна довела до відому  присутніх про  порядок призначення житлових субсидій  для відшкодування витрат  на оплату  житлово-комунальних послуг, на придбання твердого палива та скрапленого газу. Також надала індивідуальні роз’яснення жителям, щодо призначення та виплати житлової субсидії.

Спеціаліст пенсійного фонду ознайомила присутніх  з порядком призначення та перерахунку пенсій з березня 2019 року, залучення  до реєстрації на веб-портал та добровільне пенсійне страхування.