Районна газета

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Так, 16 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, заступника голови комісії АНДРІЯ САХНА проведено чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії спеціалісти відділу праці Управління соціального захисту населення  проінформували про те, що за статистичними даними станом на 01.04.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня.

На засіданні були розглянуті питання про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості по страхових внесках, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське управління Пенсійного фонду України, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

Підводячи підсумки засідання, перший заступник голови райдержадміністрації АНДРІЙ САХНО наголосив про необхідність вжиття дієвих заходів  боржниками щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому; погашення юридичними та фізизичними особами – боржниками Конотопського району боргів зі сплати ЄСВ і погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та Конотопського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Сумській області».