Районна газета

У НАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН ВИВЧИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ В ДИТЯЧИХ БУДИНКАХ СІМЕЙНОГО ТИПУ ТА ПРИЙОМНИХ СІМ’ЯХ

На цьому наголосила заступник керівника району Тетяна ШЕРУДИЛО в ході засідання координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми

«Використовуючи метод анкетування, необхідно вивчити психологічний стан дітей та батьків в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, долучивши до цієї роботи психолога центру позашкільної роботи», - уточнила посадовець, заслухавши інформацію т.в.о. директора Конотопського РЦСССДМ Катерини САХНЮК про стан та організацію роботи з прийомними сім’ями в районі.

Про те, які проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на зростання правової культури молоді щодо сімейної політики та гендерної рівності, доповіла начальник управління соціального захисту населення Ірина ЗАЇКА. Також було заслухано інформацію начальника відділу освіти Миколи ВЕРБНЯКА про роз’яснювальну роботу, яка проводилась з  дітьми та підлітками з питань протидії торгівлі людьми та гендерної рівності, а також про запобігання та протидію домашньому насильству.

Учасники зібрання висловились за необхідність подальшого проведення широкої якісної інформаційно-просвітницької компанії з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної рівності.