Районна газета

ТЕТЯНА ШЕРУДИЛО: ЕФЕКТИВНИЙ ДІАЛОГ - ЦЕ ЗАПОРУКА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ І ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ

Під головуванням заступника голови Конотопської РДА Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

В обговоренні порядку денного взяли участь представники сервісного центру Пенсійного фонду, державної фіскальної служби, міськрайонного центру зайнятості, Фонду соціального страхування, керівники структурних  підрозділів Конотопської районної державної адміністрації.

Присутні розглянули стан дотримання роботодавцями Конотопського району норм трудового законодавства, результати  проведеної роботи членами робочої групи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати станом на 01.07.2019 року, про вжиті заходи щодо запобігання  використання роботодавцями району нелегальної праці.

На засіданні були заслухані також  суб’єкти підприємницької діяльності відповідно до таких критеріїв ризиків:

-дотримання мінімальної заробітної плати у керівників і у працівників  установами, організаціями та підприємствами усіх форм власності на території Конотопського району;

- нарахування середньої заробітної плати працівникам на рівні значно меншому за рівень середньої заробітної плати по відповідному виду економічної діяльності за даним Головного управління статистики у Сумській області .

Надані пояснення прийняті до уваги членами робочої групи та внесені відповідні рекомендації.

Під час обговорення членам робочої групи були надані рекомендації спрямовані  на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Підводячи підсумки засідання, Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо своєчасності та повноти виплати заробітної плати  та реалізації державної політики у  сфері зайнятості населення. Зауважено, що тільки скерувавши спільні зусилля, можна налагодити постійний і ефективний діалог з роботодавцями, працівниками та контролюючими органами, метою якого є  попередження штрафних санкцій і підвищення рівня соціальної захищеності працівників.