Районна газета

НЕОБХІДНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ СОЦІАЛЬНОГО РОБІТНИКА СЕЛА ШАПОВАЛІВКА

Працівниця територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району  Тетяна КУЗЬКО відтепер з новеньким велотранспортом

Щодня Тетяна КУЗЬКО поспішає до своїх підопічних робити добрі справи, адже на обслуговуванні має 6 одиноких та хворих літніх людей, які проживають в с.Шаповалівка Конотопського району. Село значне за розмірами, тому проходиться долати не один кілометр. Соціальний робітник не тільки допомогає одиноким громадянам по господарству, але й використовує двуколісний транспорт  для доставки замовлення осіб похилого віку, які знаходяться під опікою  районного терцентру: продукти харчування, ліки і продовольчі товари.

Тетяна КУЗЬКО вдячна за наданий новий велосипед, придбаний за кошти  Шаповалівської сільської ради, але найбільше будуть дякувати  її односельці, які на схилі літ залишилися самотніми. Вони чекають на неї з нетерпінням, адже для них соціальний робітник - найкращий друг, надійний помічник, а, можливо, і єдина розрада у житті.