Районна газета

НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Під головуванням заступника голови Конотопської РДА, заступника голови комісії Тетяни ШЕРУДИЛО проведено чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії спеціалісти відділу праці Управління соціального захисту населення  проінформували, що за статистичними даними станом на 01.08.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня. Спеціалістами Конотопського управління Головного управління державної фіскальної служби зазначено про часткове погашення заборгованості з єдиного соціального внеску  фізичними особами-підприємцями.

Присутні також обговорили питання стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості по страхових внесках, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Пенсійний фонд,  та  заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

Підводячи підсумки засідання, Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила про необхідність вжиття дієвих заходів  боржниками  щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому; погашення юридичними та фізизичними особами – боржниками Конотопського району боргів зі сплати ЄСВ і погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України у  Сумській області та Конотопського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Сумській області.