Районна газета

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

30  серпня 2019 року під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації ТЕТЯНИ ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

В обговоренні порядку денного взяли участь представники Конотопського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Конотопського управління Головного управління державної фіскальної служби Сумської області, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  та інші управління та структурні підрозділи Конотопської районної державної адміністрації.

Начальник Конотопського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області НАТАЛІЯ ШЕЛЮК поінформувала присутніх про стан дотримання роботодавцями Конотопського району норм трудового законодавства, результати  проведеної роботи членами робочої групи,  спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати станом на 01.08.2019 року, а також вжиті заходи щодо запобігання  використання роботодавцями району нелегальної праці.

На засіданні було заслухано питання виконання Програми зайнятості населення Конотопського району на 2018-2020 роки в частині створення  нових робочих місць станом на 01.09.2017 р.

В ході обговорення членам робочої групи були надані рекомендації спрямовані  на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Підводячи підсумки засідання ТЕТЯНА ШЕРУДИЛО наголосила на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи  за своєчасністю та повнотою виплати заробітної плати і реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. А також зауважила, що тільки скерувавши спільні зусилля, ми зможемо налагодити постійний і ефективний діалог з роботодавцями, працівниками та контролюючими органами, метою якого є  попередження штрафних санкцій і підвищення рівня соціальної захищеності працівників».