Районна газета

ЛЮДИ ЗАПИТУЮТЬ - «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» РОЗ'ЯСНЮЄ

10 та 12 вересня «мобільний соціальний офіс» інформував та відповідав на хвилюючі питання жителів Cоснівки, Шаповалівки, Заводів, М.Самбору та Землянки

У його роботі взяли участь заступник керівника району Тетяна ШЕРУДИЛО, фахівці УСЗН райдержадміністрації, сервісного центру головного управління ПФУ..

Під час зустрічей з жителями сіл начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Любов ЛАНТУХ довела до відому  присутніх  порядок призначення житлових субсидій у 2019 році для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива. Також розповіла про порядок призначення житлових субсидій на опалювальний період 2019-2020 року.

Головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту Світлана ДЕНИСЕНКО нагадала присутнім у яких випадках одержувачі житлової субсидії повинні повідомляти управління соціального захисту населення про обставини, що можуть вплинути на отримання житлової субсидії, а саме зміни у складі сім»ї, їх соціального статусу, джерел доходу, перелік одержуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн., виникнення права власності  на транспортний засіб під час отримання житлової субсидії.

Під час проведення зустрічі  також  були надані  індивідуальні роз’яснення жителям, щодо призначення та виплати житлової субсидії.

Спеціаліст пенсійного фонду Олеся МІЩЕНКО ознайомила присутніх  з порядком призначення та перерахунку пенсій.