Районна газета

СВЯТО МУДРОСТІ, ДОБРА ТА ДОСВІДУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів необхідна кожної хвилини, адже це повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Таким людям, а особливо самотнім, потрібна постійна допомога в повсякденному житті, тому в Конотопському районі функціонує Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг. Вже 13 років, з моменту відкриття відділення терцентру в с.Попівка в грудні 2006 року, працівники районної установи надають різноманітні послуги селянам, які досягли поважного віку. Наразі у територіального центру  3500 підопічних, з яких 609 осіб  -  одинокі. З початку поточного року їм вже надано 24 тис. послуг.

Цього дня у всіх відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг проведені заходи, які присвячені цій даті.

У с. Красне та с. Попівка підопічних зустрічали солодощами та концертною програмою, а теплим словом вітали представники сільських рад, бібліотек та школярі. В Кошарах працівники відділення вітали кожного вдома.

Селяни поважного віку, що обслуговуються у відділеннях Дептівки та Соснівки, здійснили екскурсійну подорож до Націона́льного істо́рико-культу́рного запові́дника «Качані́вка»  та Чернігова відповідно.

«Ми намагаємось робити все, щоб підопічні нашої установи щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності», - зазначив директор районного Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Віктор СУЯТІНОВ.

Фото ТУТ