Районна газета

ТРОЄ ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА

Загальна сума виплати становить 1 033 788 гривень

Нещодавно, під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО, відбулося чергове засідання районної комісії з питань використання у 2019 році субвенції з державного бюджету районному бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Протоколом Сумської обласної комісії від 27.08.2019 року було  рекомендовано  місцевим комісіям визначити об’єкти та заходи, дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію згідно з обсягом фінансування. За результатами обговорень, районна комісія приняла рішення виплатити по 344,596 тис.грн. дітям з Духанівської сільської ради Конотопського району  та ОТГ району: Дубов’язівської селищної та Бочечківської сільської рад.

Тетяна ШЕРУДИЛО, підводячи підсумки засідання наголосила, що у 2019 році у Конотопському районі троє дітей позбавлених батьківського піклування (осіб з їх числа) будуть забезпечені житлом за рахунок виплати грошової компенсації в порядку, визначеному порядком і умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 ( в редакції від 26.06.2019 № 616).

Всі необхідні рішення щодо стовідсоткового використання коштів, виділених державою на 2019 рік, комісією прийняті. Трьом дітям, котрі позбавлені батьківського піклування та які стали першими на квартирний облік в селищній та сільських радах, залишилося отримати вищезазначену грошову компенсацію на загальну суму 1 033 788 грн. в Управлінні соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації.