Районна газета

ВІДСУТНЯ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Так, 20 лютого 2020 року під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, заступника голови комісії Тетяни ШЕРУДИЛО проведено чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Порядок денний:

1. Про стан виплати заробітної плати станом на 01.02.2020 року  підприємствами, установами та організаціями Конотопського району.

2.  Про погашення заборгованості по страхових внесках, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Пенсійний фонд,  та  заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

На засіданні комісії спеціалісти відділу сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та оздоровлення дітей Управління соціального захисту населення  проінформували про те, що за статистичними даними станом на 01.02.2020 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня. Спеціалісти Конотопського управління Головного управління державної податкової служби проінформували присутніх про часткове погашення заборгованості з єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила про необхідність вжиття дієвих заходів  боржниками  щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому; погашення юридичними та фізичними особами – боржниками Конотопського району боргів зі сплати ЄСВ і погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України у Сумській області та Конотопське управління Головного управління Державної податкової служби в Сумській області».