Районна газета

ЗАХИСТИТИ СОЦІАЛЬНІ ПРАВА УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Про це наголосила заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

 

Зокрема, присутні детально обговорили результати роботи Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, що працює з листопада 2015 року.

Наразі до даної установи вже звернувся 31 учасник АТО, котрих  хвилювали  питання оформлення пільг, забезпечення дровами, виділення земельної ділянки, термінового оформлення шлюбу, психологічної реабілітації, надання матеріальної допомоги. Загалом на сьогодні в районі проживає 88 чол., які вже мають статус учасника бойових дій і, згідно з чинним законодавством, користуються відповідними пільгами.

Мова йшла також про результати та продовження роботи Конотопського міськрайонного центру зайнятості в плані надання послуг державної служби зайнятості учасникам АТО. Так, на сьогодні працевлаштовано 7 учасників АТО, 58 - отримали статус безробітного з призначенням допомоги побезробіттю, 1 чол. отримав допомогу на відкриття підприємницької діяльності, 1- пройшов профнавчання.

Також в ході зустрічі активно обговорювався механізм забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

«Нам потрібно дійти до кожного бійця і переконатися, що усі його соціальні права та права його сім’ї захищені», - на завершення зустрічі відзначила Тетяна ШЕРУДИЛО.