Районна газета

ДОПОМАГАЄМО УЧАСНИКАМ АТО У ВИРІШЕННІ ЇХНІХ ПРОБЛЕМ

В Конотопському районі продовжує свою роботу Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

 

Як повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення Ірина ЄФРЕМЕНКО, на сьогодні до центру вже звернулись 33 учасника АТО. Питання, що їх хвилювали стосувались порядку оформлення пільг, забезпечення дровами, виділення земельної ділянки, термінового оформлення шлюбу, надання матеріальної допомоги.

Починаючи з 12 листопада 2015 року, проведено анкетування 55 учасників антитерористичної операції,  внесено до бази даних інформацію щодо 96 учасників бойових дій в АТО,  1 родини загиблого та 53  учасників АТО.

Нагадаємо, основна мета такого Центру - оперативне вирішення проблемних питань та надання консультацій  - допомоги  учасникам АТО та членам їх сімей.

Розташований він в приміщенні Конотопської райдержадміністрації (І поверх)  в „Приймальні громадян” каб. №1  за адресою: вул. Соборна, 23.

Більш детально ознайомитись з необхідною інформацією можна за допомогою ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ ЩОДО НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, яку також розміщено у розділі «Соціальний захист» нашого веб-сайту.