Районна газета

СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ - ДЛЯ ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ І УЧАСНИКІВ АТО

Відбулось розширене спільне засідання  ради ветеранів та учасників АТО і Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

 

Учасники зібрання -  керівники районної влади, учасники антитерористичної операції та їх родини, члени ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації активно обговорили ряд питань соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Зокрема, увагу було звернуто на здійсненні заходів з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, адже надання таких послуг постраждалим учасникам АТО є необхідним заходом. На сьогодні в державі такі реабілітаційні послуги  надають 17 реабілітаційних установ. В 2015 році 4 учасники АТО, які є жителями району, пройшли психологічну реабілітацію: 2 – у ДП «Клінічний санаторій» та «Курорт Березівські мінеральні води», 2 – у ДП «Південь-Курорт-Сервіс», санаторій «Орізонт» і, відповідно, у «ТРУСКАВЕЦІНВЕСТ».

В ході конструктивного діалогу присутні детально обговорили питання медичного забезпечення учасників АТО, соціальний захист їх дітей, стан забезпечення земельними ділянками, роботу центру зайнятості з учасниками антитерористичної операції та отримали відповіді на запитання.

Шляхом відкритого голосування було обрано співголову ради із числа учасників антитерористичної операції. Ним став Сергій Криворук.

За результами засідання були прийняті відповідні рішення.

На завершення учасники художньої самодіяльності району - дитячі вокальні та хореографічні творчі колективи подарували присутнім гарний концерт.