Районна газета

ПРАЦЮВАВ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» (2)

Цього разу виїзний «мобільний соціальний офіс» працював в Тернівці, Салтиковому та Сім’янівці

 

В ході його роботи до заступника голови райдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО, фахівців управління соціального захисту населення та РЦСССДМ звернулись зі своїми питаннями більше 30 чоловік. Зокрема, жителі цікавились отриманням субсидій, пільг, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, тощо.

Під час виїзду була відвідана 1 сім’я демобілізованого учасника антитерористичної операції та складено паспорт потреби даної сім’ї, обстежено 1 сім’ю з новонародженою дитиною щодо перевірки цільового використання державних коштів, обстежено 4 сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в РЦСССДМ, виявлено 1 сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах і яку, відповідно, буде поставлено на облік в РЦСССДМ.

Як прокоментувала Тетяна ШЕРУДИЛО, така форма роботи - можливість вирішувати питання на місцевому рівні. «Люди усвідомлюють та бачать на власних прикладах, що вони не залишаються поза увагою, а це - найголовніше», - підкреслила посадовець.

Надалі «мобільний соціальний офіс» продовжить свою виїзну роботу відповідно до затвердженого графіка.