Районна газета

СЬОМЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕРЦЕНТРУ ВІДКРИЛИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

Перша черга відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району нещодавно відкрилася в селі Салтикове

Привітати громаду села з радісною подією завітали очільники району. „Сьогодні ми відкриваємо нове, зручне, світле приміщення. Скільки добра і любові вкладено у ці затишні стіни, скільки спільної праці і бажання допомагати людям похилого віку, які цього найбільше потребують, максимально створювати всі необхідні умови, аби вони відчували себе захищеними”, - зауважив голова районної державної адміністрації Микола ГОРБЕНКО на відкритті  сьомого відділення терцентру.

Керівник Конотопщини зазначив, що районна влада і надалі буде підтримувати місцеві громади та їх ініціативи на створення таких відділень, функціонування таких закладів і докладатиме максимум зусиль, щоб людям в них було затишно і комфортно.

„Завдячуючи спільним зусиллям, допомозі керівництва району, керівників сільськогосподарських підприємств: філія «Дептівка», ТОВ «Агрополіс» та ТОВ «Біолат», приміщення реконструйовано. В ньому зроблено внутрішнє облаштування, а на весні планується зовнішнє оновлення”, - наголосив Салтиківський сільський голова Михайло ШЕШЕНЯ.

Людство стрімко старіє. Кожен п’ятий житель розвинених країн – людина похилого віку.Тому сьогодні колектив терцентру Конотопського  району створює умови та надає можливості людям поважного віку продовжувати активне життя, допомагає їм долати труднощі і повноцінно жити, сприяє розширенню кола інтересів та змістовному дозвіллю.     

Як зазначив директор територіального центру Віктор СУЯТІНОВ, кожна людина поважного віку, яка пропрацювала багато років на благо свого краю,  має відчувати на схилі літ тепло і опіку з боку держави, бо вони на це заслужили. Не всі мешканці села мають змогу встановити вдома сучасну пральну машину, провести воду з водогону, придбати та обладнати душову кабіну, тому послугами відділення зможуть користуватися мешканці села Салтикове.

Відтепер у відвідувачів Салтиківського відділення з'явилась можливість отримувати різні послуги: перукарські, прання білизни та одягу, cанітарно-гігієнічні послуги (душ), робітника з ремонту будинків, а ще - у відділенні люди похилого віку матимуть нагоду в невимушеній атмосфері проводити дозвілля.

Нагадаємо, що в Сумській області саме Конотопський район ще 2006 року став ініціатором створення таких відділень. Наразі ефективно діють 6 філіалів відділення організації з надання адресної натуральної та грошової допомоги у селах Дептівка, Попівка, Соснівка, Кошари, та В.Самбір, Козацьке. На черзі – відкриття такого відділення у В’язовому.