Районна газета

БЛАГОДІЙНІСТЬ ДЛЯ ТИМЧАСОВИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Для внутрішньо переміщених осіб, тимчасово проживаючих на території Конотопського району, надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від благодійної організації «Спілка Самаритян»

17 сімей,  з числа багатодітних, одиноких матерів, інвалідів І та ІІ групи, сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах отримали допомогу у вигляді продуктових наборів та побутової хімії.

Організація доставки та видачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб Конотопського району покладена на управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації. „Кожен може опинитися в ситуації, коли підтримка йому вкрай необхідна. Вчасно надана гуманітарна допомога може не тільки зберегти життя та здоров’я людини, але й  повернути їй надію, дати сили подолати складну життєву ситуацію і досягти успіху”, - зазначила начальник управління Ірина Заїка.

Нагадаємо, що проект UKR 1602, що організований Міністерством зовнішніх справ ФРН спільно з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян України, здійснює підтримку внутрішніх переселенців із зони проведення антитерористичної операції та з окупованого Криму. Виконавцем програми у Полтавській та Сумській областях є Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян».