Районна газета

НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМИ УЧАСНИКІВ АТО

Сьогодні відбулося чергове спільне засідання ради ветеранів та учасників антитерористичної операції і координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей

Присутніми заслухано звіти про підсумки роботи у 2016 році та визначенні завдання на 2017 рік.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей інформувала начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Ірина ЗАЇКА. Також були розглянуті питання щодо медичного забезпечення учасників АТО, соціального захисту дітей учасників АТО, соціальних послуг, що надаються РЦСССДМ та  працевлаштування  учасників антитерористичної операції.

Ірина ЗАЇКА у своєму виступі наголосила, що у 2017 році змінено порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки. Зокрема, забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції або виплата компенсації на його придбання в сумі 2500 грн. надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Також посадовець довела до відому членів координаційної ради та ради ветеранів та учасників АТО постанову Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1045 «Деякі питання виплати стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», яка передбачає виплату соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою за державним замовленням та не отримують академічних стипендій. До переліку категорій, що матимуть право на цю стипендію віднесені і діти учасників антитерористичної операції.

На засіданні також були обговорені питання щодо організації проходження медичних оглядів учасниками АТО у 2017 році, оздоровлення дітей учасників АТО у 2017 році,  питання працевлаштування учасників АТО, здійснення контролю за реалізацією соціальних послуг, що надаються РЦСССДМ сім’ям учасників антитерористичної операції.