Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ЗМЕНШИЛАСЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Наразі в районі заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 236,2 тис.грн. має лише одне економічно-активне підприємство «Попівський експериментальний завод». У порівнянні з попереднім місяцем відповідний борг зменшився на 24,2 %

Про це повідомили учасники засідання районної тимчасової профільної комісії під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО.

Під час засідання було здійснено моніторинг стану погашення зарплатних боргів та  стану заборгованості по страхових внесках та інших обов’язкових платежах, що адмініструє  Конотопське об’єднанане  управління Пенсійного фонду України, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Як повідомила т.в.о. начальника відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталіна НАЗАРЕНКО, за даними щотижневого моніторингу на 12 липня, внаслідок вжитих спільних заходів щодо своєчасності виплати заробітної плати, заборгованість, яка обліковувалась на вищезазначеному економічно-активному підприємстві, зменшилась на 24,2 %.  Нові підприємства-боржники не з’явились.

«Це питання стоїть на особливому контролі  як на районному так і на обласному й державному рівнях. Маємо впевненість, що роботодавці й надалі своєчасно виплачуватимуть своїм працівникам зароблені кошти, інакше доведеться відповідати за порушення термінів виплати заробітної плати", - наприкінці наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО.