Районна газета

ТЕТЯНА ШЕРУДИЛО: РОБОТА «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» - ЦЕ РЕАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДІЙТИ ДО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації продовжує роботу з покращення сервісу та доступності соціальних послуг для сільських мешканців

Робота виїзних мобільних офісів, дозволяє надати консультації, роз’яснення та забезпечити надання соціальних послуг для жителів найвіддаленіших населених пунктів Конотопщини.

Спеціалісти управління соціального захисту населення  та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду , що входять до складу мобільної групи, на чолі з заступником голови райдержадміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО провели прийом громадян найвіддаленіших  населених пунктів району: с.Юрівка, с.Пекарі, c.Кошари, с.Турутине, с.Фесівка  .

Жителів сіл цікавило питання змін в законодавстві щодо порядку призначення житлових субсидій, які запроваджені з 1 травня 2017року,  виплати субсидій готівкою у 2017 році та в  яких випадках субсидія може бути припинена.

Питання пенсійного забезпечення також завжди є актуальними у мешканців району, тому  для надання конкретних та вичерпних відповідей фахівці управлінь Пенсійного Фонду використовують ноутбуки з базами даних про отримувачів пенсій.

„Незважаючи на стрімкий розвиток сучасних форм комунікації, необхідність  особистого спілкування залишається вкрай важливою. Саме у таких випадках  на допомогу приходить “мобільний соціальний офіс”, якій створено при Конотопській райдержадміністрації Його робота -  це реальна можливість дійти до кожної людини, почути її та допомогти”, - наголосилаТетяна ШЕРУДИЛО.

Робота мобільного соціального офісу триває.