Районна газета

ВОСЬМЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕРЦЕНТРУ ВІДКРИЛОСЯ У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ

У В’язовому відкрилася перша черга відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району

„Сьогодні ми бачимо скільки добра і любові вкладено у ці затишні стіни, скільки спільної праці і бажання допомагати людям поважного віку, які цього найбільше потребують, максимально створити для них необхідні умови, аби вони відчували себе захищеними”, - відмітили керівники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК під час урочистого відкриття.

«Ми і надалі будемо підтримувати місцеві громади та їх ініціативи зі створення і функціонування таких відділень, і докладатиме максимум зусиль, щоб людям в них було затишно і комфортно», - пообіцяла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА.

Приміщення, яке розташоване на І поверсі адмінбудівлі В’язівської сільської ради, було реконструйовано (зроблено внутрішнє облаштування та зовнішнє оновлення), завдячуючи спільним зусиллям районної та місцевої влади.

Як зазначив директор територіального центру Віктор СУЯТІНОВ, кожна людина поважного віку, яка пропрацювала багато років на благо свого краю,  має відчувати на схилі літ тепло і опіку з боку держави, бо вони на це заслужили. «Не у всіх мешканців села є така можливість встановити вдома сучасну пральну машину, провести воду з водогону, придбати та обладнати душову кабіну, тому в’язівчани зможуть благополучно користуватися необхідними послугами відділення, відповідно до встановлених тарифів на платні послуги», - відмітив посадовець.

Відтепер у відвідувачів В’язівського відділення з'явилася можливість отримувати різні послуги: перукарські, прання білизни та одягу, cанітарно-гігієнічні (душ), послуги робітника з ремонту будинків, а ще - у відділенні люди похилого віку матимуть гарну нагоду у невимушеній атмосфері проводити змістовне дозвілля. А колектив терцентру всіляко намагатиметься створювати умови та надавати можливості продовжувати відвідувачам активне життя, допомагати долати труднощі, розширювати коло інтересів і просто дорожити радісними миттєвостями долі.

Нагадаємо, що в Сумській області саме Конотопський район ще 2006 року став ініціатором створення таких відділень. Наразі ефективно діють 7 філій відділення організації з надання адресної натуральної та грошової допомоги у селах Дептівка, Попівка, Соснівка, Кошари, В.Самбір, Козацьке та Салтикове.