Районна газета

ОСОБЛИВИМ ДІТКАМ ПОТРІБНА ОСОБЛИВА ЛЮБОВ

9 дітей району з обмеженими фізичними можливостями у супроводі батьків гостинно прийняв на день відкритих дверей Сумський  центр  соціальної реабілітації дітей-інвалідів

«Для батьків та їх особливих діток були організовані концерті виступи вихованців даного закладу, виставки дитячих виробів, екскурсії унікальними кабінетами Центру, діти каталися на маленькому поні та брали участь у різноманітних майстер-класах. Головною подією дня стало урочисте відкриття відновленої музичної зали», - прокометнували організатори поїздки: голова громадської організації «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району» Любов РЯБУХА та головний спеціаліст УСЗН Віталіна ГОРБАНЬ.

Важливо те, що у Сумському  центрі  соціальної реабілітації дітей-інвалідів кожній особливій дитині завжди зможуть надати допомогу кваліфіковані спеціалісти. Батьки можуть звертатися сюди по необхідну допомогу і підтримку у вирішенні будь-яких питань.

Завершенням свята стало частування солодощами та кулішем.

"Діти поверталися додому втоплені, але такі щасливі й задоволені, що для всіх нас стало найкращою винагородою», - зазначила Віталіна ГОРБАНЬ.