Районна газета

ЧИ НАРАХОВУЮТЬ РОБОТОДАВЦІ КОНОТОПЩИНИ «МІНІМАЛКУ» ТА ЯК НЕ ДОПУСТИТИ «ТІНЬОВУ» ЗАЙНЯТІСТЬ?

Про це йшлося під час спільного засідання  районної робочої  групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під керівництвом Тетяни ШЕРУДИЛО за участі суб’єктів господарювання Конотопського району

Представники Конотопського об’єднаного управління ПФУ ознайомили присутніх з результатими роботи та аналізом в частині нарахування роботодавцями району заробітної плати на рівні менше мінімальної (3200 грн.) та в частині  виявлення фактів «тіньової» зайнятості.

Також члени комісії розглянули питання виконання Програми зайнятості населення до 2017 р. в частині створення  нових робочих місць станом на 01.09.2017 р. Так, Програмою на 2017 рік передбачено створення 102 нових  робочих місць. За 8 місяців 2017 року у Конотопському районі створено 167 нових  робочих місць, а саме: у юридичних осіб- 137, у фізичних  осіб- 30».

«Керівникам установ, організацій та підприємств усіх форм власності Конотопського району, у тому числі тих, що фінансуються з бюджету, не допускати порушення трудового законодавства України та дотримуватися диференціації заробітної плати у підвідомчих закладах», - таке рішення прийняла комісія за підсумками розгляду питань.