Районна газета

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ СІМ’Ї УЧАСНИКІВ АТО ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ

Про це повідомили в управлінні соціальногозахисту населення Конотопської РДА

Протягом 2017 року до районного управління звернулось 94 сім’ї учасників антитерористичної операції, що проживають на території Конотопського району.

«Станом на 01.01.2018 року 41 сім'я отримала компенсацію на суму 102,5 тис. грн., 53 сім’ї - забезпечені дровами на суму 132,5 тис. грн.», - зазначила начальник відділу персоніфікованого обліку  управління соціального захисту населення Конотопської  РДА  Наталія ЗДРАСТУЙ.

Нагадаємо, що відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки сім'ї учасників антитерористичної операції, у яких житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення, мають право на забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) один раз на рік в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних, або 6 кубічних метрів шпилькових та м'яколистяних  порід, або 1,2 т торфобрикетів на домогосподарство.

Зазначені сім'ї  мають також право на надання компенсації готівкою  на придбання твердого палива за рахунок обласного бюджету у сумі 2500 гривень за місцем реєстрації один раз на рік на домогосподарство.