Районна газета

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На цьому акцентувала заступник голови  Конотопської районної державної адміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час  засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат

На засіданні були розглянуті питання щодо стану заборгованості з виплати заробітної плати, стану погашення заборгованості по страхових внесках та інших обов’язкових платежах, що адмініструє  Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України   та заслухані роботодавці з даного питання.

За даними моніторингу проведеного спеціалістами відділу праці управління соціального захисту населення, станом на 1 січня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати  в районі відсутня.

У ході засідання було проаналізовано причини непогашення  заборгованості  по страхових внесках та інших обов’язкових платежах до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, розглянуто шляхи вирішення проблемних питань.

Підсумовуючи результати засідання, Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на необхідності вжиття заходів щодо погашення існуючих заборгованостей та недопущення виникнення їх у подальшому.