Районна газета

НЕКОРЕКТНЕ ЗАПОВНЕННЯ ЗВІТІВ НЕ МОЖЕ ЗАЛИШАТИСЬ БЕЗ НАЛЕЖНОЇ РЕАКЦІЇ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

На цьому зосередила увагу заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Представники Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України проінформували про проведену роботу та аналіз нарахування роботодавцями Конотопського району у 2017 році заробітної плати на рівні менше мінімальної, а також ознайомили просутніх з результатами проведеної роботи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості.

У ході засідання членами робочої групи були опрацьовані письмові інформації, представлені суб’єктами господарювання Конотопського району, стосовно причин нарахування заробітної плати менше її мінімального рівня, що встановлений державою.

Як засвідчив аналіз, зазначену ситуацію спричинили типові помилки під час формування страхувальниками Конотопського району звітності.

Перший заступник начальника Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Олена КОЛОСОВА зауважила, що помилки під час формування звіту щодо сум нарахування єдиного соціального внеску можуть вплинути в майбутньому на правильність обчислення страхового, пенсійного стажу та розмір пенсії працівників.

Тому, підсумовуючи результати засідання, Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи в даному напрямку серед роботодавців та відповідальних спеціалістів з метою недопущення виникнення таких помилок у подальшому.