Районна газета

ПРИКЛАД ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ

Днями виповнюється рік з відкриття філії відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в селі Салтикове

Як ідуть справи, чим відрізняється воно від аналогічних восьми в інших селах? Про це розповів директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району Віктор СУЯТІНОВ.

«Незважаючи на те, що село недуже велике і у багатьох його жителів створені якісні побутові умови, за минувший рік мешканцям надано 1773 соціальні послуги, як у відділенні так і вдома, з них: перукаря - 344, санітарно-гігієнічні (душ) – 366, прання білизни -  677, робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків – 386. З цієї кількості - 415 соціальних послуг були платними на суму 10,9 тис. грн. Дуже  пристойний результат», - зазначив очільник терцентру.

За словами посадовця, працівники відділення спільно з керівництвом колишньої сільської ради створили справжній центр дозвілля для людей похилого віку, які разом проводять свій вільний час за  спогадами, піснями. Родзинкою таких зустрічей стало виготовлення альбому пам`яті села, з фотографіями мешканців та вирізками з районної  газети (за більш ніж 30 років) із розповідями про село і його жителів.

Як приклад тісної співпраці на благо людей, їх духовного розвитку, стала сумісна діяльність по веденню гуртка християнської етики з настоятелем храму «святих апостолів Петра і Павла» отця Олександра. В ході цих зустрічей вивчаються колядки, щедрівки. Розповідає отець Олександр про православні свята, їх значення, про ікони.

«Як зазначають працівники філії терцентру, їх підопічні – салтиківці задоволені відкриттям такого відділення в їх селі та його роботою. Тож кошти платників податків району витрачені не даремно», - аргументував Віктор СУЯТІНОВ.