Районна газета

З УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ ОТГ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Управлінням соціального захисту населення Конотопської РДА організовано навчальний семінар для уповноважених осіб сільських рад та об’єднаних територіальних громад

Основне питання - призначення субсидії на тверде паливо, скраплений газ  і  житлово-комунальні послуги у 2018 році та призначення житлових субсидій на наступний період  з 1 травня 2018 року.

Під час зустрічі присутні обговорили зміни, внесені до діючого законодавства, порядок обрахунку пільг для окремих категорій громадян з 1 січня 2018 року, надання твердого палива (дров та торфобрикету) і компенсацій учасникам АТО у поточному році.

Головний державний соціальний інспектор Світлана ДЕНИСЕНКО акцентувала увагу представників громад на підготовці документів, що підлягають обговоренню на районній комісії по розгляду звернень громадян з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги, субсидій та пільг. Фахівцями управління надані вичерпні відповіді на питання стосовно порядку оформлення документів.

Особливої уваги заслуговували робочі питання подальшої співпраці та взаємодії між управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації та об’єднаними територіальними громадами.