Районна газета

Соціальний захист

        

ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Адреса центру: м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 1-й поверх (приймальня громадян управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації)

 Режим роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15

п'ятниця - з 8.00 до 16.00

без обідньої перерви

вихідні дні: субота-неділя

телефон «гарячої» лінії (05447) 6-62-90

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2019 РІК

ПРОВОДИТЬСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам працівники Міністерства соціальної політики вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої перерахувати свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам. 

У Мінсоцполітики вже відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги зазначеній категорії громадян.
Усі охочі можуть допомогти, перерахувавши кошти на рахунки:

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї В РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЄ ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

При Конотопській районній державній адміністрації розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» для постраждалих від насильства

Ії мета – надати вчасну кваліфіковану допомогу тим, хто потерпає від протиправних дій у власній родині, а також вчасно запобігти реальній загрозі фактів насильства.  

«ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДСУТНЯ»

Так, 28 травня 2020  року під головуванням тимчасово виконуючої обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

КЛЮЧОВА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ - БОРОТЬБА З БЕЗРОБІТТЯМ ТА ТІНЬОВОЮ ЗАЙНЯТІСТЮ ДЛЯ КОМПЛЕНСНОГО ВИРІШЕННЯ ЯКОЇ ЗАДІЯНІ УСІ ВІДПОВІДАЛЬНІ СТРУКТУРИ

На цьому акцентувала тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Зокрема, для боротьби з безробіттям та тіньовою зайнятістю задіяні всі структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, Конотопський міськрайцентр зайнятості, інспектори  Головного управління Держпраці у Сумській області тощо.

В УКРАЇНІ ДІЄ ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МОНІТОРИНГОВОГО ЦЕНТРУ КМДА З ПРОТИДІЇ COVID-19

У рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога і тренерів практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м.Київ за відповідним посиланням: http://moncenter.eduhub.in.ua.

Більше статей...

  1. В УМОВАХ КАРАНТИНУ НАЦІОНАЛЬНА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" З ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ПРАЦЮЄ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ
  2. У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВИПЛАЧЕНА ЩОРІЧНА РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО 5 ТРАВНЯ
  3. У РАЙОНІ ЗОСЕРЕДЖЕНА НАЛЕЖНА УВАГА ІНСТИТУТАМ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
  4. У РАЙОНІ ТРИВАЄ ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ
  5. ЦИВІЛІЗОВАНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, ВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ «В КОНВЕРТАХ» Є ГОСТРИМИ І ПОТРЕБУЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ШИРОКОЇ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ
  6. УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБМЕЖУЄ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  7. ВІДСУТНЯ В КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
  8. ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ»
  9. ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2019 РІК
  10. СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ СУЧАСНИМ ПРОФЕСІЯМ У IT СФЕРІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ