Районна газета

УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Спортивні зали навчально - виховних комплексів Конотопського району та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» чекають на своїх відвідувачів

 

ГРАФІК СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

На базі районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» сектором молоді та спорту спільно з ГО «Конотопська районна організація ВФСТ «Колос»,  проведенозмагання з волейболу

На волейбольному майданчику зустрілася команда ветеранів волейболу Конотопського району та команди: дівоча, юнацька та вожатих табору «Зірка».

ВОЛЕЙБОЛЬНІ ЗМАГАННЯ

У рамках обласного фестивалю «Козацький родослав» 08.07.2017 в с. Шаповалівка проведено змагання з волейболу

У турнірі, що пройшов у напруженій запеклій боротьбі, взяли участь шість команд з смт. Дубов’язівка, с. Салтикове, с. Шаповалівка, с.Кузьки, «Ветеран Конотопщини» та с. Успенка (Буринського району).

СПОРТИВНЕ СВЯТО В «ЗІРЦІ»

 

На базі районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» сектором молоді та спорту спільно з ГО «Конотопська районна організація ВФСТ «Колос»,  проведено захід  «Спортивне свято»

 Привітав учасників заходу голова громадської організації «Конотопська районна організація ВФСТ «Колос» Теліпко М.С. Закликавши займатися спортом та вести здоровий спосіб життя Микола Степанович відкрив спортивне свято.

ТЕТЯНА РЯБКО: ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ – КОРИСНО ТА ЦІКАВО

У районному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зірка» проведено захід  «Олімпійський день бігу»

Його мета -  пропаганда  здорового способу життя і фізичної активності, популяризації спорту та активного відпочинку серед дітей. Сектором молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Конотопською районною ДЮСШ та ГО «Конотопська районна організація ВФСТ «Колос” організовані змагання з легкої атлетики та з міні-футболу, проведено вікторину на олімпійську тематику.