Районна газета

СПОРТИВНІ ТУРНІРИ ПРИСВЯТИЛИ ГЕРОЯМ

10 листопада в селі Грузьке відбувся турнір з волейболу, присвячений Герою Радянського Союза О.Б.Панову між командами «Ветеран-Грузьке» (с.Грузьке), «Ветеран-Конотопщини», «Гружчанський НВК» (с.Грузьке)

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда «Ветеран-Конотопщини», друге місце посіла команда «Ветеран-Грузьке» (с.Грузьке), третє місце зайняла команда «Салтиківський НВК» (с.Грузьке).

Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та жагу до перемоги.

Команда переможець змагань нагороджена кубком та грамотою, команди призери – грамотами, а кращі гравці призами.

11 листопада в селі Шевенкове відбувся турнір з футболу Кубок Героїв АТО між командами «Курилівка» (с.Курилівка), «Шевченківець» (с.Шевченкове) та «Чернеча Слобода» (с.Чернеча Слобода).

Перед початком турніру відбулося відкриття змагань, прозвучав Державний Гімн України. Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих героїв АТО.

Володарем Кубку Героїв АТО з футболу стала команда «Шевченківець» (с.Шевченкове). Поздоровляємо гравців та вболівальників.                      

Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Усі учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та жагу до перемоги.

Хочеться відмітити та подякувати голові Шевченківської сільської ради за гарну підготовку місця проведення змагань до турніру.