Районна газета

НОВИНИ СПОРТУ

17 листопада в спортивному залі Дубов`язівського НВК відбувся  волейбольний турнір, присвячений Дню працівника сільського господарства. Участь у турнірі взяли чотири команди «Дубов`язівського ОТГ» (смт.Дубов`язівка), «Ветеран-Конотопщини», «Буринський р-н» (Буринського району та  «Волейбольний клуб ім. К. Реви» (м.Глухів).

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда   «Волейбольний клуб ім. К. Реви» (м.Глухів). Друге місце поділили між собою команди «Дубов`язівського ОТГ» (смт. Дубов`язівка), «Ветеран-Конотопщини» та «Буринський р-н» (Буринського району), так як за результатами ігор вони набрали однакову кількість очок.

Команда переможець змагань нагороджена кубком та грамотою, команди призери – грамотами, а кращих гравців відзначено призами.

18 листопада на стадіоні «Порт» відбулася фінальна зустріч розіграшу Кубку Конотопського району з футболу «Кубок Патріотів» в якому зустрілися команди «Агропостач» (с.Вязове) та «Весна» (с.Красне).

Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Усі учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та жагу до перемоги.

З рахунком 2:1 перемогу здобула команда «Весна» (с.Красне) та стала володарем «Кубку Патріотів».

Поздоровляємо гравців та вболівальників з перемогою!