ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ

29 листопада в спортивному залі В.Самбірського НВК відбувся  турнір з волейолу, присвячений  пам’яті воїна-інтернаціоналіста Сергія Волкова. Участь у турнірі взяли три команди «В.Самбір», «Ветеран-Конотопщини», «М.Самбір»

За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда   «М.Самбір». Друге місце команда «Ветеран-Конотопщини» та третє місце «В.Самбір».

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулись змагання серед вищезазначеної групи дітей. Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту Конотопської РДА Тетяна Рябко, участь у змаганнях з настільного тенісу, шашок та дартсу взяли 21 учень цього навчального закладу. Тетяна Рябко привітала молодь і побажала їм успіхів на шляху до перемоги.

Зокрема у змаганнях в особистому заліку з шашок перемогу здобули: серед хлопців перше місце посів Дмитро Камко, ученик гр.№13, друге місце - Сергій Халімон, гр. №13, третє -  Олександр Кулигін, гр. №12; серед дівчат перше місце виборола Валентина Басюк, учениця гр. №12, друге – Аліна Ярмак, гр. №12, третє – Зіта Гаврильченко, гр. №12.

У турнірі з настільного тенісу перше місце виборов Раміс Єрмашов, група №13, друге зайняв – Сергій Халімон, гр. №13, третє здобув Олег Кулигін, гр. №12.

У стрілецькому тирі Центру військово-патріотичного виховання в ході змагань на влучність із дартсу серед хлопців переміг Дмитро Камко, гр. №13, срібло виявилось у Юрія Батрака, гр. №12,, а бронза дісталася Сергію Халімону, гр. №13; серед дівчат на першому місці Валентина Басюк, гр. №12, на другому – Аліна Ярмак, гр. №12, на третьому – Зіта Гаврильченко, гр. № 12.

Переможці змагань отримали грамоти та медалями, а всі учасники нагороджені подарунками.

Наприкінці заходу учасників змагань очікував смачний стіл - печиво, цукерки від керівництва району та соковиті яблука, які надав директор Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН В’ячеслав Фільов.