Районна газета

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ПОДРУЖЖЯ ТАЛАНОВИТИХ ПЕДАГОГІВ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Турнір з волейболу відбувся в спортивній залі Попівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад". Він був присвячений памяті вчителів фізичної культури Гайдая Олександра Сергійовича та Гайдай Валентини Михайлівни.

Подружжя талановитих педагогів залишило по собі світлу пам'ять у серцях колег та колишніх учнів, тому кілька років поспіль проводяться спортивні змагання.

За перемогу змагалися чотири команди, які грали за олімпійською системою. У півфіналах команда села Попівка переграла «Ветеран Конотопщини» 2:0, а тренери районної ДЮСШ з таким же рахунком переграли волейболістів Конотопського професійного аграрного ліцею. Гра за третє місце закінчилася перемогою «Ветерана Конотопщини» над ліцеїстами також у двох партіях.

Фінальна зустріч стала справжньою окрасою турніру. Господарі майданчика впевнено довели свою перевагу над тренерами ДЮСШ. В обох партіях рахунок був практично ідентичний 21:12 і 21:10.

«Нам дуже приємно, - відзначив капітан переможців Андрій Кривошея, - що волейболісти виявили повагу до пам’яті наших земляків і приїхали на цей турнір. Всі команди виявили неабияке бажання перемогти і боролися до останнього. Тому всім хочеться висловити слова подяки».