СПОРТИВНІ ВИХІДНІ: ФУТЗАЛ, ВОЛЕЙБОЛ

Перші вихідні весни пройшли  результативно -  відбулись  змагання з командних видів спорту

У районі відбувся турнір з футзалу серед ветеранів на Кубок Асоціації фермерських господарств Конотопщини, в якому змагалися 6 команд.

За результатами ігор І місце виборола сімейна команда Яковенко, ІІ – у  «Ветерана Конотопщини 50+», ІІІ - поділили команди села Красне та «Ветеран Конотопщини 60+».

У спортивному залі ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище"     пройшов останній тур Чемпіонату Конотопського району з волейболу серед команд І групи. Участь у змаганнях брали п’ять команд: с. Салтикове, с. Перемогу здобула команда с. Шевченкове, друге місце виборола команда с. Салтикове, третє - у команди смт. Дубов`язівка.

Команди - переможниці спортивних ігор нагороджені кубками та грамотами, а кращих гравців відзначено призами.