Районна газета

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ РАЙОНУ

Про те, як розвивалась фізична культура та спорт у 2018 році в Конотопському районі говорили на апаратній нараді при голові Конотопської райдержадміністрації

За словами завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни РЯБКО, для повноцінного фізичного розвитку населення у районі діють (з урахуванням ОТГ) 135 спортивних споруд, доступ до яких вільний для всіх верств населення, з яких:  29 футбольних полів (в т.ч. 3 міні-футбольні поля зі штучним покриттям); 58 різних спортивних майданчиків; 14 спортивних залів, 23 приміщення для проведення фізкультурно-спортивних занять. У 2018 році побудовані та відкриті два міні-футбольні поля зі штучним покриттям у Козацькому та М.Самборі.

Спортивне життя Конотопського району триває цілий рік. За минулий період сектором молоді та спорту, ГО «Конотопська місцева організація ВФСТ Колос», ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», районною ДЮСШ, відділом освіти Конотопської РДА проведено більш ніж 90 різноманітних спортивно-масових заходів. 

28  квітня та 27 жовтня 2018 року відповідно до плану змагань Громадської організації Федерації мотоциклетного спорту України на 2018 рік, за сприяння Конотопської райдержадміністрації та районної ради, на мотодромі в с.Попівка проведено відповідно І та ІІІ етапи Кубку Федерації мотоциклетного спорту України. Участь у заходах взяли понад півсотні спортсменів з різних куточків України, віком від 6 до 63 років, що змагалися у десяти класах машин.

Як зазначила посадовець, у червні в Сумському НАУ відбулися обласні  літні сільські  спортивні ігри. Команда Конотопського району зайняла призові місця, а саме: І  місце –теніс та шахи, ІІ  місце –шашки, ІІІ місце – амреслінг та міні-футбол. Команда  отримала 2 Кубки та грамоти.

Проводяться змагання серед дорослих з різних видів спорту, першості і турніри з волейболу, міні-футболу серед команд навчально-виховних комплексів району на призи видатних людей району та пам’яті Героя Радянського Союзу М.О. Гуденка, воїнів-інтернаціоналістів та Героїв АТО; турніри ветеранів спорту; спортивні змагання до державних свят України, спартакіади серед депутатів та державних службовців, лижні змагання.

З травня по жовтень проходить Чемпіонат району з футболу та міні-футболу по трьох групах серед різних верств населення; змагання з волейболу серед збірних сіл, районні та обласний етапи літніх сільських спортивних ігор та багато інших заходів.

«Питання організації спортивних заходів та змістовного відпочинку населення завжди стоїть на контролі та є одним з основних завдань сектору молоді та спорту Конотопської РДА», - наголосила Тетяна РЯБКО.