Районна газета

ЗМАГАЛИСЬ ДІВОЧІ ФУТБОЛЬНІ КОМАНДИ

Районні змагання з футзалу в залік XXVII спортивних ігор школярів зібрали дівочі команди юних футзалісток у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» 12 квітня

Цього дня за перемогу змагались команди ДПТНЗ, Вирівського, Юрівського, Козацького НВК, Попівського НВК I-II ст. та Соснівського ОК.

В ході змагань всі команди-учасниці продемонстрували цікаву гру, примусивши вболівальників похвилюватись.

Третє місце виборола команда дівчат Попівського НВК. У фінал вийшли команди футзалісток Юрівського і Козацького НВК. В ході насиченої гри фортуна була на боці дівчат з Юрівського НВК – їх команда стала переможцем. Друге місце у команди з Козацького НВК.

Вручаючи нагороди Кубок та грамоти командам-переможцям, директор районної ДЮСШ Олег Блажко подякував усім за приємні моменти гри, відзначив зіграність команд, їх потенціал і побажав у майбутньому нових звершень та нових перемог.

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Микола Теліпко вручив кращим гравцям призи. Ними стали Анна Голодиченко з Козацького НВК, Діана Калюжка – Попівський НВК, Анастасія Роздорожнюк з команди Соснівського ОК, Юлія Охріменко з команди Юрівського НВК та Аліна Філін з команди ДПТНЗ «КПАЛ».