СПОРТИВНІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ПЕРЕМОГИ

Відбувся розіграш Кубку району з міні-футболу, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на міні-футбольному полі зі штучним покриттям ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей». Участь у Кубку взяли  3 команди: Вирівського, Юрівського та Попівського НВК

За результатами ігор володарем Кубку стала команда Попівського НВК, ІІ місце у команди Вирівського НВК, ІІІ місце у команди Юрівського НВК.

Команда переможець нагороджена кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами, а кращі гравці– призами.

В 15-00 відбулася зустріч команд «Ветеран Конотопщини» та переможців розіграшу Кубку голови Конотопської РДА з міні-футболу Вирівського НВК. Основний час закінчився з рахунком 4:4. Після серії 6-метрових ударів перемогу одержала  команда Вирівського НВК, яка нагороджена грамотою та кубком. А також, від команди «Ветеран Конотопщини» діти одержали яблука та сувеніри кожному гравцю команди.

09.05.2019 у с. Кузьки відбувся розіграш Кубку району з міні-футболу серед ветеранів, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у змаганнях взяли 4 команди. За результатами ігор володарем Кубку району стала команда «Ромен» с.Карабутове, ІІ місце у команди «Ветеран Конотопщини», ІІІ місце виборола команда «Весна» с.Красне та «Сейм» с.Кузьки.